Apartament 1+1+Verandë për shitje Univers City

62.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 19 Tetor, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 56.40 m2

Përshkrimi i pronës

Apartamenti ndodhet tek kompleksi Univers City, pranë QTU

Informacion mbi apartamentin:
Kati 0
Siperfaqe: 56.4m2

Organizimi i brendshëm:
Salloni dhe Ambienti gatimit.
1 Dhomë gjumi.
1 Tualet
Veranda
Bosh

Cilesi Absolute
Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21060
Çmimi: 62.000 €
Madhësia e pronës: 56.40 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 56.00 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO
REAL ESTATE AGENT

Similar Listings

129.000 €
Apartamente
E Disponueshme
85.000 €
Apartamente
E Disponueshme
156.000 €
Apartamente
E Disponueshme

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka