Jepet Ambjent me qera 2+1 – Rruga Durresit, Tiranë

1.350 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 16 Janar, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 105.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament/ Ambjent biznesi 2+1 për qera.

Ngjitur me kafe floren rruga durrsit 
Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Siperfaqe: 105 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma.
• Tualete
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

E investuar / Kontrata minimum 2 vjecare


Per me shume informacione na kontaktoni!

ID e pronës : 21564
Çmimi: 1.350 €
Madhësia e pronës: 105.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 105.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

user image

Eneraldo Mukaj

Agjent
Agjent

Similar Listings

300 €
Apartamente
E Disponueshme
400 €
Apartamente
E Disponueshme
1.000 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury
600 €
Apartamente
E Disponueshme

Ari Toska

Konsulet imobilar

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 69 306 1600 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Ari Toska