Jepet Apartament Duplex 3+1 për Qera

1.800 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 16 Tetor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament Duplex 3+1 për Qera
Apartamenti ndodhet në zonën e Liqenit,

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 0
• Siperfaqe: 178m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• I mobiluar
• Me shkallë
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21003
Çmimi: 1.800 €
Madhësia e Lotit të Pronës: 178.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

Xhefri Alliu

Agjent
Agjent

Similar Listings

400 €
Apartamente
E Disponueshme
400 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj