Jepet me qera Apartamenti 1+1 – Unaza e re

350 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 26 Dhjetor, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 1+1 për qera.
Apartamenti ndodhet në zonën e unazës re, tek Rrotondo

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 1 banim, i tretë nga toka

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhome gjumi.
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
• I mobiluar
• Me ashensor

• Familjare vetem

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21492
Çmimi: 350 €
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

Xhefri Alliu

Agjent
Agjent

Similar Listings

300 €
Apartamente
E Disponueshme
400 €
Apartamente
E Disponueshme
1.000 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury
600 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj