Jepet me qera apartament 2+1 – Unaza e Re

400 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 20 Nëntor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 104.00 m2

Përshkrimi i pronës

Apartamenti ndodhet pranë vilës L në zonën e unazes se re

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Siperfaqe: 104m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualete
• 1 Ballkon
• E mobiluar
• Me ashensor

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21169
Çmimi: 400 €
Madhësia e pronës: 104.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 104.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

Xhefri Alliu

Agjent
Agjent

Similar Listings

400 €
Apartamente
E Disponueshme
550 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj