JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 – FUSHA E AVIACIONIT

500 €
Fusha e Aviacionit, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 11 Prill, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 100.00 m2

Përshkrimi i pronës

Jepet me qera Apartament 2+1 te Fusha e Aviacionit.

Sipërfaqje: 100 m²
Kati 5

Organizimi i brendshëm:
Salloni
Kuzhina
2 Dhoma gjumi
Tualet
Ballkon

I mobiluar dhe i investuar

Për ta vizituar, kontaktoni!

Address: Fusha e Aviacionit
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 20540
Çmimi: 500 €
Madhësia e pronës: 100.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
I Mobiluar

Similar Listings

400 €
Apartamente
E Disponueshme

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA, PRANE SPITALIT...

Yzberisht, Tiranë, ,
DhomaBanjë ID 20700 110.00 m2
ANDI XHEKA
500 €
Apartamente
E Disponueshme
600 €
Apartamente
E Disponueshme
450 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj