Jepet me qera Apartament 2+1 Kompleksi Sima Com

550 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 17 Tetor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet

Përshkrimi i pronës

Apartamenti ndodhet në kompleksin Sima com, në zonën e Astirit

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• 2 Ballkone
• I mobiluar i ri
• Me ashensor
Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 20998
Çmimi: 550 €
Madhësia e Lotit të Pronës: 100.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO
REAL ESTATE AGENT

Similar Listings

400 €
Apartamente
E Disponueshme
400 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj