Jepet me qera Apartament 2+1 – Yzberisht

400 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
Rented

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 13 Dhjetor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për qera.
Apartamenti ndodhet në Yzberisht

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 6

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualete
• 1 Ballkon
• E mobiluar
• Me ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21315
Çmimi: 400 €
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

Xhefri Alliu

Agjent
Agjent

Similar Listings

300 €
Apartamente
E Disponueshme
400 €
Apartamente
E Disponueshme
1.000 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury
600 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj