Jepet me Qera Apartament 3+1 – Fresk

400 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 4 Dhjetor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 3+1 për Qera
Apartamenti ndodhet në Fresk Pranë market Spar

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 5

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• 1 Ballkon
• E Mobiluar
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• 2 Kondicionere

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21348
Çmimi: 400 €
Rooms: 3
Bedrooms: 3
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

user image

Eneraldo Mukaj

Agjent
Agjent

Similar Listings

300 €
Apartamente
E Disponueshme
400 €
Apartamente
E Disponueshme
1.000 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury
600 €
Apartamente
E Disponueshme

Xhefri Alliu

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 68 446 2134 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Xhefri Alliu