Jepet me qera Apartamenti 1+1 – Unaza e re

380 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
Rented

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 18 Janar, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 81.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 1+1 për qera.
Apartamenti ndodhet në Unazë Të re, pranë rrotondos

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Siperfaqe: 81m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhomë gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• E Mobiluar
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21417
Çmimi: 380 €
Madhësia e pronës: 81.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 81.00 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

user image

Eneraldo Mukaj

Agjent
Agjent

Similar Listings

300 €
Apartamente
E Disponueshme
400 €
Apartamente
E Disponueshme
1.000 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury
600 €
Apartamente
E Disponueshme

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka