Jepet me Qera Apartamenti 2+1 – Astir, pranë Vilës L

400 €
vila L, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 4 Prill, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 115.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për qera.
Apartamenti ndodhet në zonën e Astirit pranë Vilës L

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 4
• Siperfaqe: 115 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualete
• 2 Ballkon
• Mobiluar
• Me ashensor

Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: vila L
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22214
Çmimi: 400 €
Madhësia e pronës: 115.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 115.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

Andi Xheka

Agent

Similar Listings

420 €
Apartamente
E Disponueshme
400 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury
400 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury
2.000 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj