Jepet me qera Apartamenti 2+1 – Astir

420 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 13 Maj, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Qera
Apartamenti ndodhet në zonën e Astirit Ngjit me Kompleksin fratari

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 5

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• Tualete
• Ballkon
• mobiluar
• Me ashensor
Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: Astir
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22499
Çmimi: 420 €
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
Pjeserisht i mobiluar

Similar Listings

500 €
Apartamente
E Disponueshme
2.000 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury
1.750 €
Apartamente
E Disponueshme
1.000 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj