Jepet me qera Apartamenti 2+1 – Grand Gallery LTE

400 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
Rented

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 18 Janar, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për qera.
Apartamenti ndodhet në zonën Yzberishtit, tek Grand Gallery LTE.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 10

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualete
• 1 Ballkon
• Mobiluar i pa banuar më parë
• Me 2 ashensor Pallati

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21501
Çmimi: 400 €
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

user image

Eneraldo Mukaj

Agjent
Agjent

Similar Listings

300 €
Apartamente
E Disponueshme
400 €
Apartamente
E Disponueshme
1.000 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury
600 €
Apartamente
E Disponueshme

Xhefri Alliu

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 68 446 2134 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Xhefri Alliu