Jepet me Qera Apartamenti 2+1 – Rruga Dritan Hoxha

600 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 22 Janar, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 107.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për qera.
Apartamenti ndodhet në zonën e Laprakës, rruga Dritan Hoxha, rrugë kryesore.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 10
• Siperfaqe: 107 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
•  2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualete
• 1 Ballkon
• E mobiluar
• Me 2 ashensor

• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21599
Çmimi: 600 €
Madhësia e pronës: 107.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 107.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

Xhefri Alliu

Agjent
Agjent

Similar Listings

300 €
Apartamente
E Disponueshme
400 €
Apartamente
E Disponueshme
1.000 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury
600 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj