Jepet me qera Apartamenti 2+1 – Tek Turdiu

700 €
fusha aviacionit, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 29 Mars, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 110.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për qera.
Apartamenti ndodhet Tek Turdiu fusha e aviacionit

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Siperfaqe: 110 m2
• Orjentimi jug perëndim

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
•  2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• E mobiluar dhe investuar
• Me ashensor

• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: fusha aviacionit
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22115
Çmimi: 700 €
Madhësia e pronës: 110.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 110.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

Andi Xheka

Agent

Similar Listings

420 €
Apartamente
E Disponueshme
400 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury
400 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury
400 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj