JEPET ME QERA PER RESTORANT

3.500 €
Prane zones se Baldushkut, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 5 Tetor, 2023
  • 4 Dhoma gjumi
  • 4 Tualet
  • 1,570.00 m2

Përshkrimi i pronës

Objekti ne fjale ka nje sipërfaqe totale ndertim perreth 570m2, vetem ambjenti jashtem eshte rreth 1000m2.

Objekti perfshin 4 kate total. Kuzhina eshte e kompletuar ne  cmim permban 2 frigorifera, 1 Lavastovilie, 6 vatra 2 furra, Sistem aspirimi te montuar, 2 grilla, 1 Friteze. Kati 2 ka salle me banak dhe 2 banjo eshte Open space. Kati 3 eshte e ndare ne salon dhe dy tualete gjithashtu open space. Kati I fundit (4) ka dhoma prive, 2 ballkone dhe 1 Tualet.

Ambjenti I jashtem eshte I stukturuar me 2 pista rreth 140m2 njera dhe 400m2 tjetra. Hapësire parkimi per afro 40 makina ne hapsiren .

Kusht Qeraja minimumi 3 vite

Address: Prane zones se Baldushkut
Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 20836
Çmimi: 3.500 €
Madhësia e pronës: 1,570.00 m2
Rooms: 7
Bedrooms: 4
Banjo: 4
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

Andi Xheka

Agent

Similar Listings

450 €
Ambiente
E Disponueshme

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka