Shitet Ambjent Biznesi – Astir

220.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 3 Maj, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 70.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Ambjent Biznesi për Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën e Astirit, pranë Jata Market

Informacion mbi Ambjentin:
• Kati 0
• Siperfaqe: 70m2 bruto / 59.9m2 neto

Organizimi i brendshëm:
• Salloni
• Duplex
• Tualet
• Aktualisht në gjëndje pune
• Shitet bosh pa paisjet dhe mobilje
• Investimi qëndron

Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: Astir
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22456
Çmimi: 220.000 €
Madhësia e pronës: 70.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 70.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Similar Listings

90.000 €
Ambiente
E Disponueshme
450.000 €
Ambiente
E Disponueshme
120.800 €
Ambiente
E Disponueshme
17.000 €
Ambiente
E Disponueshme

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka