Shitet Apartament 1+1 – Kompleksi Li mem Aura

76.670 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Rezervuar

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 26 Tetor, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 69.70 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në Pallatin Fasked, në zonën e Laprakës

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 2
• Siperfaqe: 69.7m2
• Orjentimi Lindje

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21102
Çmimi: 76.670 €
Madhësia e pronës: 69.70 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 69.70 m2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO
REAL ESTATE AGENT

Similar Listings

129.000 €
Apartamente
E Disponueshme
85.000 €
Apartamente
E Disponueshme
156.000 €
Apartamente
E Disponueshme

Xhefri Alliu

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 68 446 2134 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Xhefri Alliu