Shitet Apartament 1+1 – Kryqezimi Brrylit

89.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 18 Janar, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 55.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Brrylit qe futesh per ne Ali Dem

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 5 i fundit 
• Siperfaqe: 55.6 m2
• Orjentimi Lindje

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhome gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• Bosh
• Tarraca e rregulluar

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21583
Çmimi: 89.000 €
Madhësia e pronës: 55.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 55.00 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355684711141 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

BERNARDO XHEKA