Shitet Apartament 1+1 – Liqeni Thatë

110.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 6 Dhjetor, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

Përshkrimi i pronës

Super Apartament 1+1 për shitje 🏘️

📍Liqeni i Thatë, “Kompleksi Green Tarrace” FZ

Kryefjala e kompleksit “Green Terrace” nga FZ Construction, janë cilesia e lartë e materialeve të ndertimit; hapesirat e gjelberuara; qetësia dhe ajri i pastër që të ofron zona e Liqenit të Thatë.

* Ndërtim i 2023
* Sipërfaqe( Bruto) : 58 M2
* Sipërfaqe( Neto) : 50,65 M2
* Verandë: 9 M2
* Kati i 1
* Orientim: Veri-Perëndim
* Certifikatë Pronësie

* Plotësisht i mobiluar

Organizimi
▪️Sallon ndenje
▪️Ambient gatimi
▪️1 Dhomë gjumi
▪️ Tualeti
▪️ Veranda
▪️ Kopësht i shfrytëzueshëm

ID e pronës : 21377
Çmimi: 110.000 €
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO
REAL ESTATE AGENT

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355684711141 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

BERNARDO XHEKA