Shitet Apartament 1+1, Tiranë Kodra e Diellit

92.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 30 Nëntor, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 73.00 m2

Përshkrimi i pronës

Apartamenti ndodhet në zonën e kodrës Diellit
Informacion mbi apartamentin:
Kati 0
Siperfaqe: 73.7m2
Organizimi i brendshëm:
Salloni dhe Ambienti gatimit.
1 Dhomë gjumi.
1 Tualete
1 Ballkon

E mobiluar
Cilesi Absolute
Per me shume informacione na kontaktoni

ID e pronës : 21042
Çmimi: 92.000 €
Madhësia e pronës: 73.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 73.70 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO
REAL ESTATE AGENT

Similar Listings

129.000 €
Apartamente
E Disponueshme
85.000 €
Apartamente
E Disponueshme
156.000 €
Apartamente
E Disponueshme

Xhefri Alliu

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 68 446 2134 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Xhefri Alliu