Shitet Apartament 1+1 Tiranë, rruga Dibrës

99.540 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 19 Tetor, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 55.30 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në rrugën e Dibrës pranë Vilës gold,

Informacion mbi apartamentin:

Kati 9
Siperfaqe: 55.3m2
Organizimi i brendshëm:

Salloni dhe Ambienti gatimit.
1 Dhomë gjumi.
1 Tualete
1 Ballkon
Bosh
Me ashensor
Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute
Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21024
Çmimi: 99.540 €
Madhësia e pronës: 55.30 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 55.00 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO
REAL ESTATE AGENT

Similar Listings

129.000 €
Apartamente
E Disponueshme
85.000 €
Apartamente
E Disponueshme
156.000 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj