Shitet Apartament 1+1 Tiranë, rruga Dibrës

135.900 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

 • Përditësuar më:
 • 19 Tetor, 2023
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet
 • 75.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në rrugën e Dibrës pranë Vilës gold,

Informacion mbi apartamentin:

 • Kati 9
 • Siperfaqe: 75.5m2

Organizimi i brendshëm:

 • Salloni dhe Ambienti gatimit.
 • 1 Dhomë gjumi.
 • 1 Tualete
 • 1 Ballkon
 • Bosh
 • Me ashensor
 • Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21013
Çmimi: 135.900 €
Madhësia e pronës: 75.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 75.50 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO
REAL ESTATE AGENT

Similar Listings

129.000 €
Apartamente
E Disponueshme
85.000 €
Apartamente
E Disponueshme
156.000 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj