Shitet Apartament 1+1 – Univers City

50.359 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 27 Janar, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 59.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 1+1+ verandë për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Univers City

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 0
• Siperfaqe: 58.90 m2
• Siperfaqe Verande 40.0 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhomë gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Fazë Karabinat
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilësi Absolute

Mundësi Pagese dhe me Këste

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21627
Çmimi: 50.359 €
Madhësia e pronës: 59.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 59.00 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

user image

Eneraldo Mukaj

Agjent
Agjent

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Ari Toska

Konsulet imobilar

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 69 306 1600 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Ari Toska