Shitet Apartament 1+1 – Univers City

61.620 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 13 Janar, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 79.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në Kompleksin Univers City
Informacion mbi apartamentin:
• Kati 8
• Siperfaqe:79m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhomë gjumi.
• 1 Tualet.
• Balkon
• Bosh
• Me ashensor
• Faze Tulle

Cilesime te tjera:
• Mundesi zgjedhe ne kate dhe planimetri
• Vetrata termike dopio xham
• Parket,pllakte sispas zgjedhjes se klientit
• Fasade e ventiluar

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21440
Çmimi: 61.620 €
Madhësia e pronës: 79.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 79.00 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka