Shitet Apartament 1+1- Yzberisht

80.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
SHITUR

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 18 Janar, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 63.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në Yzberisht

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 6
• Siperfaqe: 62.9m2
• Orjentimi lindje

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhomë gjumi.
• 1 Tualete
• Ballkon
• Mobiluar
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21264
Çmimi: 80.000 €
Madhësia e pronës: 63.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 62.90 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

Xhefri Alliu

Agjent
Agjent

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj