Shitet, Apartament 2+1 Astir, Tiranë.

105.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 23 Shtator, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 89.00 m2

Përshkrimi i pronës

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë

Apartamenti ndodhet tek Kopmpleksi Eja Studio

Informacion mbi apartamentin:

Kati 6

Sipërfaqe e Apartamentit (bruto): 89 m2

Sipërfaqe e Apartamentit (neto): 81 m2

Organizimi:

• Sallon ndenje dhe kuzhina.

• 2 Dhoma gjumi.

• 1 Tualet me dritare

• Ballkon

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një nga zonat më preferenciale për banim dhe ofron të gjitha facilitetet.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

ID e pronës : 20789
Çmimi: 105.000 €
Madhësia e pronës: 89.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1

Other Agents

user image

Eneraldo Mukaj

Agjent
Agjent

Krahasoni Listimet

ANDI XHEKA