Shitet Apartament 1+1 – Bulevardi I ri

100.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 31 Tetor, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 66.04 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet tek Bulevardi I ri, Stacion Treni

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Siperfaqe: 66.04m2

Organizimi i brendshëm:
• Korridor Shpërndarës
• Ambjent ndjenjie dhe Gatimi
• 1 Dhomë gjumi.
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Fazë Përfundimtare

Per me shume informacione na kontaktoni!

ID e pronës : 21126
Çmimi: 100.000 €
Madhësia e pronës: 66.04 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 66.04 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

user image

Eneraldo Mukaj

Agjent
Agjent

Similar Listings

129.000 €
Apartamente
E Disponueshme
85.000 €
Apartamente
E Disponueshme
156.000 €
Apartamente
E Disponueshme

Xhefri Alliu

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 68 446 2134 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Xhefri Alliu