Shitet Apartament 2+1 – Dogana 2020, Astir

135.625 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 18 Janar, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 108.00 m2

Përshkrimi i pronës

APARTAMENT 2+1 KOMPLEKSIN DOGANA 2020 TE SHESHI SHQIPONJA.
Ne Kompleksin Dogana 2020 jane perdorur materialet me te mira, per te sjelle cilesine me te mire dhe sigurine me te larte tek ju!

Informacion mbi apartamentin:
▪️Siperfaqe 108.5 m2
▪️kati 3

Organizimi:
▪️Sallon ndenje
▪️2 dhoma gjumi
▪️2 Tualet
▪️ Ballkone

Detaje te tjera:
▪️Hapësira të gjelbërta.
▪️Dorezohet me tavane gipsi nga firma
▪️Termoizolim.
▪️Fasad e ventiluar
▪️Lartesia e katit 3.20
▪️Ne ndertim e siper

Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21578
Çmimi: 135.625 €
Madhësia e pronës: 108.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 108.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

user image

Ari Toska

Konsulet imobilar

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Ari Toska

Konsulet imobilar

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 69 306 1600 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Ari Toska