Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, Tirane.

120.000 €
Rruga "Don Bosko"
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 19 Shtator, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 99.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në kompleksin Paralel Living, që po ndërtohet në zonën e Don Boskos.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 6
• Siperfaqe Bruto: 99.22m2
• Siperfaqe Neto: 86.27m2
• Siperfaqe e perbashket: 12.75m2
Organizimi i brendshëm:
• Ambient Ndenje dhe Ambient gatimit.
•2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• 1 Ballkon perimetral, te gjitha ambientet me dalje ne ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Orientimi Jug
Cilesime te tjera:
• Kubature e rregullt
• Rezidence e re
• Ne ndertim e siper
• Vetrata termike dopio xham
• Parket ose Pllake sipas zgjedhjes se klientit
• Sistem chiller/multisplit
• Sistem multi strade
• Dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet apartamenteve
• Fasade e ventiluar

Për ta vizituar na kontaktoni!

Address: Rruga "Don Bosko"
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 20782
Çmimi: 120.000 €
Madhësia e pronës: 99.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka