Shitet Apartament 2+1+2 – Fresk

105.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Rezervuar

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 13 Dhjetor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 123.00 m2

Përshkrimi i pronës

Zona/Rruga : Rruga Muhamet Deliu,

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 5
• Siperfaqe: 123,3m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• 1 Ballkon
• Orientimi jug
• E mobiluar
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi.

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21222
Çmimi: 105.000 €
Madhësia e pronës: 123.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 123.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO
REAL ESTATE AGENT

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Xhefri Alliu

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 68 446 2134 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Xhefri Alliu