Shitet Apartament 3+1 – Grand Gallery Yzb

158.760 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 13 Janar, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 103.60 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 3+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën Yzberishtit, Grand Gallery

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Siperfaqe: 132.3 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• 1 Ballkon
• Bosh
• Me ashensor

• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21488
Çmimi: 158.760 €
Madhësia e pronës: 103.60 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 103.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO
REAL ESTATE AGENT

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj