Shitet Apartament 2+1 – Kompleksi Grand Gallery, Yzberisht

123.855 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 24 Tetor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 107.70 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në kompleksin Grand Gallary, Yzberisht rruga Tre Dëshmorët
Informacion mbi apartamentin:
• Kati 2
• Siperfaqe: 107.7 m2
• Orjentimi Veri

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

1150€/m2
Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21098
Çmimi: 123.855 €
Madhësia e pronës: 107.70 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 107.70 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

Xhefri Alliu

Agjent
Agjent

Similar Listings

129.000 €
Apartamente
E Disponueshme
85.000 €
Apartamente
E Disponueshme
156.000 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj