Shitet Apartament 2+1 – Kompleksi Green City

190.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 18 Janar, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 113.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Unazes re, Kompleksi Green City ( i perfunduar )

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 1
• Siperfaqe: 113m2
• Orjentimi veri perendim

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
•  2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkone
• Me ashensor
• E mobiluar dhe Investuar
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21572
Çmimi: 190.000 €
Madhësia e pronës: 113.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 113.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Ari Toska

Konsulet imobilar

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 69 306 1600 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Ari Toska