Shitet Apartament 2+1 – Kompleksi Guce

176.480 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 8 Shkurt, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 110.30 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Adresa: Rruga Ndre Mjeda tek Ish Parku, Pranë 21 Dhjetori.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 5
• Siperfaqe: 110.3 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• 1 Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Hapësira të gjelbra sipas standarteve europiane
• Fasadë e termo-izoluar
• Ndërtim me produkte ekologjike

1600 Euro/ m2

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21748
Çmimi: 176.480 €
Madhësia e pronës: 110.30 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 110.30 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Xhefri Alliu

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 68 446 2134 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Xhefri Alliu