SHITET APARTAMENT 2+1 ne Don Bosco"Paralel Living"

128.900 €
Don Bosco, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 1 Nëntor, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • Not Available Garazhe
  • 107.45 m2
  • Viti i Ndërtimit: 2022

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në kompleksin Paralel Living, që po ndërtohet në zonën e Don Boskos.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 6
• Siperfaqe: 107.45m2
• Orjentimi jug perendim,

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete ku njeri me dritare
• 1 Ballkon
• Bosh
• Me ashensor

Cilesime te tjera:
• Mundesi zgjedhje ne kate dhe planimetri
• Vetrata termike dopio xham me gaz argon
• Parket ose Pllake sipas zgjedhjes se klientit
• Sistem chiller/multisplit
• Sistem multi strade
• Dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet apartamenteve
• Fasade e ventiluar
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: Don Bosco
Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 19725
Çmimi: 128.900 €
Madhësia e pronës: 107.45 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 93.64 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2

Similar Listings

92.300 €
Apartamente
E Disponueshme

SHITET APARTAMENT 1+1 – DON BOSKO

Rruga "Don Bosko", ,
DhomaBanjë ID 20779 74.00 m2
ANDI XHEKA
145.000 €
Apartamente
E Disponueshme
128.000 €
Apartamente
E Disponueshme

SHITET APARTAMENT 2+1 – Ne Laprakë

RRUGA DRITAN HOXHA, ,
DhomaBanjë ID 20761 107.00 m2
ANDI XHEKA
230.000 €
Apartamente
E Disponueshme

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355684711141 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

BERNARDO XHEKA