SHITET APARTAMENT 2+1 – Ne Laprakë

128.000 €
RRUGA DRITAN HOXHA, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 19 Shtator, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 107.00 m2

Përshkrimi i pronës

Ne zonen e Laprakes shitet apartament i tipologjise 2+1
Planimetria e apartamentit eshte nje planimetri e rregullt. Zona ne te cilen ky apartament ndodhet eshte nje zone qe ofron cdo facilitet te mundshem per nje jetese shume komode dhe cilesore.
Per nje vizite tek ky apartament dhe per me shume informacione te detajuara, ju ftoj te me kontaktoni.

Address: RRUGA DRITAN HOXHA
Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 20761
Çmimi: 128.000 €
Madhësia e pronës: 107.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 101.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
Pjeserisht i mobiluar

Similar Listings

92.300 €
Apartamente
E Disponueshme

SHITET APARTAMENT 1+1 – DON BOSKO

Rruga "Don Bosko", ,
DhomaBanjë ID 20779 74.00 m2
ANDI XHEKA
145.000 €
Apartamente
E Disponueshme
230.000 €
Apartamente
E Disponueshme
105.000 €
Apartamente
E Disponueshme

SHITET APARTAMENT 2+1 – NE ASTIR

Unaza e re Astir, ,
DhomaBanjë ID 20650 105.00 m2

Krahasoni Listimet

ANDI XHEKA