Shitet Apartament 2+1+ Post Parkim – Unaza e re

156.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 29 Nëntor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 125.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1+ Post parkim për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e unazës re

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 1
• Siperfaqe: 125m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• 2 Ballkone
• E mobiluar
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute, investuar totalisht

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21289
Çmimi: 156.000 €
Madhësia e pronës: 125.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 125.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

Xhefri Alliu

Agjent
Agjent

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj