Shitet Apartament 2+1 – Tirana Entry II

106.300 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 13 Janar, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 106.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartamente 2+1 për Shitje.
Objektet e propozuara ndodhen pergjate aksit te rruges “29 Nentori” prane mbikalimit tek qendra tregtare Casa Italia, Tirane

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 5
• Siperfaqe: 106.3 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• 1 Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21536
Çmimi: 106.300 €
Madhësia e pronës: 106.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 106.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj