Shitet Apartament 2+1 Tiranë, rruga Dibrës

198.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 19 Tetor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 110.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në rrugën e Dibrës pranë Vilës gold,
Informacion mbi apartamentin:
Kati 9
Siperfaqe: 110.0m2
Organizimi i brendshëm:
Salloni dhe Ambienti gatimit.
2 Dhoma gjumi.
1 Tualete
1 Ballkon
Bosh
Me ashensor
Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21027
Çmimi: 198.000 €
Madhësia e pronës: 110.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 1,100.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO
REAL ESTATE AGENT

Similar Listings

129.000 €
Apartamente
E Disponueshme
85.000 €
Apartamente
E Disponueshme
156.000 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj