Shitet Apartament 2+1 – Unaza e re

125.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 7 Nëntor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 104.30 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së re, pranë vila L

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 7
• Siperfaqe: 104.3m2
• Orjentimi jug

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• Dhome ndejnje
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualete
• 1 Ballkon
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21160
Çmimi: 125.000 €
Madhësia e pronës: 104.30 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 104.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

Xhefri Alliu

Agjent
Agjent

Similar Listings

129.000 €
Apartamente
E Disponueshme
85.000 €
Apartamente
E Disponueshme
156.000 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj