Shitet Apartament 2+1 – Unaza e re

107.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 14 Nëntor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 107.75 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në Astir

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 2
• Siperfaqe: 107.75m2
• Orjentimi veri lindje

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• 2 Ballkone
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21190
Çmimi: 107.000 €
Madhësia e pronës: 107.75 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 107.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
Pjeserisht i mobiluar

Other Agents

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO
REAL ESTATE AGENT

Similar Listings

129.000 €
Apartamente
E Disponueshme
85.000 €
Apartamente
E Disponueshme
156.000 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj