Shitet Apartament 2+1- Unaza e re

139.200 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 20 Dhjetor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 116.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Astirit, përball kafe Vero
Informacion mbi apartamentin:
• Kati 2
• Siperfaqe: 116m2
• Orjentimi jug

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
•  Ballkon i madh
• Mobiluar
• Me ashensor
• Me Hipoteke
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21452
Çmimi: 139.200 €
Madhësia e pronës: 116.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 116.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj