SHITET APARTAMENT 2+1 – Unaza e Re

112.000 €
Rruga teodor keko, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
SHITUR

Të përgjithshme

 • Përditësuar më:
 • 16 Tetor, 2023
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet
 • 93.00 m2

Përshkrimi i pronës

Zona/Rruga : Teodor keko

Apartamenti ndodhet ne Unaze te Re prane Eja Studios ,ne katin e 8 te nje pallati te mire administruar me ashensor.
Eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, ambienti i dites i cili ka akeses ne ballkon, dy dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka dalje ne ballkon.
Apartamenti eshte i investuar dhe shitet i mobiluar.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Zona ofron te gjithe fasilitete e nevojshme per nje jetes sa me komode.
Ideale per banim ose investim pasi lihet me qera lehtesisht 350-400€/muaj

 • Siperfaqe :93 m2
 • 2 dhoma gjumi
 • 1 tualet
 • 2 ballkone
 • I investuar
 • I mobiluar
 • Kati 8

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!068 44 62 134

Address: Rruga teodor keko
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 20817
Çmimi: 112.000 €
Madhësia e pronës: 93.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

user image

Eneraldo Mukaj

Agjent
Agjent

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO
REAL ESTATE AGENT

Similar Listings

129.000 €
Apartamente
E Disponueshme
85.000 €
Apartamente
E Disponueshme
156.000 €
Apartamente
E Disponueshme

Krahasoni Listimet

ANDI XHEKA