Shitet Apartament 2+1 – Univers City

78.610 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 5 Shkurt, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 89.33 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Univers City, prane qtu.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 7
• Siperfaqe: 89.33 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Fazë grope
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

880 Euro/m2 me 50% pages ne fillim

850 Euro/ m2 me 90% pages qe ne fillim

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21709
Çmimi: 78.610 €
Madhësia e pronës: 89.33 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 89.33 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj