Shitet Apartament 2+1 – Yzberisht

107.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

 • Përditësuar më:
 • 9 Janar, 2024
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet
 • 112.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.

Apartamenti ndodhet në zonën e Yzberishtit, Prane Grand gallery LTE

Apartament 2+1 per shitje

 • Siperfaqe 112 m2 bruto
 • Siperfaqe 94,39 m2 neto
 • Kati 2 banim i 3 nga toka
 • Pallat i ri
 • Me ashensor
 • Korridor shperndares
 • 2 dhoma gjumi
 • 2 ballkone
 • 1 tualet
 • Me dokumentacion te rregulltë hipotekor

Mundesi shume e mire banimi dhe investimi.

Per me teper informacion kontaktoni:

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21473
Çmimi: 107.000 €
Madhësia e pronës: 112.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 112.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Xhefri Alliu

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 68 446 2134 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Xhefri Alliu