Shitet Apartament 2+1, Zona Kamëz

55.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 20 Tetor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 82.56 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në kompleksin Venatino residence, që ndodhet në zonën e kamzës

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 8
• Siperfaqe: 82.46m2
• Orjentimi Veri

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualete
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21067
Çmimi: 55.000 €
Madhësia e pronës: 82.56 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 82.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO
REAL ESTATE AGENT

Similar Listings

129.000 €
Apartamente
E Disponueshme
85.000 €
Apartamente
E Disponueshme
156.000 €
Apartamente
E Disponueshme

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka