SHITET APARTAMENT 2+1+2 – ASTIR – BAR TERMINAL

120.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 13 Maj, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 106.00 m2

Përshkrimi i pronës

Shitet Apartament 2+1+2 te Unaza e Re, pranë ish Bar “Terminal”.

Informacion mbi apartamentin:

• Sipërfaqja neto: 91 m²
• Sipërfaqja bruto: 106 m²
• Kati 4
• Ndërtim i ri,
• Me ashensor
• Orientimi: Jug-Perëndim

Organizimi i brendshëm:

• Ambient ndenjeje dhe ambient gatimi
• 2 dhoma gjumi
• 2 Tualete
• 2 Ballkone

120.000€

Për ta vizituar, kontaktoni:

Address: Astir
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 20732
Çmimi: 120.000 €
Madhësia e pronës: 106.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Similar Listings

118.000 €
Apartamente
E Disponueshme
83.000 €
Apartamente
E Disponueshme
230.000 €
Apartamente
E Disponueshme
65.000 €
Apartamente

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355684711141 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

BERNARDO XHEKA