SHITET APARTAMENT 2+1+2 – DON BOSKO

145.000 €
Don Bosco, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 19 Shtator, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 112.80 m2

Përshkrimi i pronës

Shitet, Apartament 2+1+2, Don Bosko
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit (neto) : 102 m2
• Sipërfaqja e apartamentit (bruto) : 112.8 m2
• Kati 4

Organizimi:
• Ambient ndenje
• Ambient gatimi
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• 2 Ballkone

Cilësime të tjera:

• Post Parkimi i përfshirë
• Totalisht i investuar
• I mobiluar
• Me ashensor
• Mundësi shumë e mirë investimi dhe banimi

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Address: Don Bosco
Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 20766
Çmimi: 145.000 €
Madhësia e pronës: 112.80 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 102.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

Andi Xheka

Agent

Similar Listings

92.300 €
Apartamente
E Disponueshme

SHITET APARTAMENT 1+1 – DON BOSKO

Rruga "Don Bosko", ,
DhomaBanjë ID 20779 74.00 m2
ANDI XHEKA
128.000 €
Apartamente
E Disponueshme

SHITET APARTAMENT 2+1 – Ne Laprakë

RRUGA DRITAN HOXHA, ,
DhomaBanjë ID 20761 107.00 m2
ANDI XHEKA
230.000 €
Apartamente
E Disponueshme
105.000 €
Apartamente
E Disponueshme

SHITET APARTAMENT 2+1 – NE ASTIR

Unaza e re Astir, ,
DhomaBanjë ID 20650 105.00 m2

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj