Shitet Apartament 2+1+2- Green City

155.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
SHITUR

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 22 Dhjetor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 107.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1+2 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në kompleksin Green City, Unaza e re ( tek Dumrea)

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 5
• Siperfaqe: 106,9m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• 1 Ballkon
• E mobiluar
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21408
Çmimi: 155.000 €
Madhësia e pronës: 107.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 107.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

user image

Eneraldo Mukaj

Agjent
Agjent

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Xhefri Alliu

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 68 446 2134 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Xhefri Alliu